Pāriet uz saturu

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Turpināt iepirkties

Vai tev ir konts?

Pieslēdzieties, lai ātrāk norēķinātos.

Jūsu pirkumu grozs

Ielādē...

Aplēstās kopējās izmaksas

€0,00 EUR

Ieskaitot nodokļus. Atlaides un piegāde tiks aprēķinātas norēķinoties.
  • Sākumlapa
  • Veļa
    • Veļas pulveris
    • Veļas kapsulas
    • Veļas želeja
    • Traipu tīrītājs
  • Trauku
    • Trauku mazgājamais līdzeklis
    • Trauku mazgājamās tabletes
    • Trauku mazgājamais līdzeklis
  • Tīrītājs
    • Virtuve
    • Vannasistaba
    • Universāls tīrīšanas līdzeklis
  • Ķermeņa kopšana
    • Ziepes
    • Vīrieši
      • Dušas želeja
      • Šampūns
    • Sievietes
      • Dušas želeja
      • Šampūns
Pieteikties

Valsts/reģions

  • Igaunija EUR €
  • Latvija EUR €
  • Lietuva EUR €
  • Vācija EUR €

Valoda

  • Latviešu
  • Deutsch
  • Русский
    Drogerie.lv
    • Sākumlapa
    • Veļa
      • Veļas pulveris
      • Veļas kapsulas
      • Veļas želeja
      • Traipu tīrītājs
    • Trauku
      • Trauku mazgājamais līdzeklis
      • Trauku mazgājamās tabletes
      • Trauku mazgājamais līdzeklis
    • Tīrītājs
      • Virtuve
      • Vannasistaba
      • Universāls tīrīšanas līdzeklis
    • Ķermeņa kopšana
      • Ziepes
      • Vīrieši
        • Dušas želeja
        • Šampūns
      • Sievietes
        • Dušas želeja
        • Šampūns

    Valsts/reģions

    • Igaunija EUR €
    • Latvija EUR €
    • Lietuva EUR €
    • Vācija EUR €

    Valoda

    • Latviešu
    • Deutsch
    • Русский
    Pieteikties Grozs
    Filtrēt un šķirot Filtrs

    Filtrēt un šķirot

    Filtrs

    13 produkti

    Noņemt visu
    Noņemt visu

    13 produkti

    Noņemt visu
    • Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml

      Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml

      Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml

      Parastā cena No €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena No €4,20
      Pamatcena €14,80/l
    • Pantene Pro-V Zīdains & Gluds 500ml Pantene Pro-V Zīdains & Gluds 500ml

      Pantene Pro-V Zīdains & Gluds 500ml

      Pantene Pro-V Zīdains & Gluds 500ml

      Parastā cena No €5,20
      Parastā cena Pārdošanas cena No €5,20
      Pamatcena €14,80/l
    • Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml

      Parastā cena €5,20
      Parastā cena Pārdošanas cena €5,20
      Pamatcena €26,00/l
    • Pantene Pro-V Repair & Care 500ml Pantene Pro-V Repair & Care 500ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 500ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 500ml

      Parastā cena No €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena No €4,20
      Pamatcena €14,80/l
    • Elvital Hydra hialurona tīrīšanas šķīdums 250ml Elvital Hydra hialurona tīrīšanas šķīdums 250ml

      Elvital Hydra hialurona tīrīšanas šķīdums 250ml

      Elvital Hydra hialurona tīrīšanas šķīdums 250ml

      Parastā cena €4,70
      Parastā cena Pārdošanas cena €4,70
      Pamatcena €18,80/l
    • Elvital Hydra Hyaluronic 400ml Elvital Hydra Hyaluronic 400ml

      Elvital Hydra Hyaluronic 400ml

      Elvital Hydra Hyaluronic 400ml

      Parastā cena No €4,00
      Parastā cena Pārdošanas cena No €4,00
      Pamatcena €16,00/l
    • Nivea Creme Soft 250ml Nivea Creme Soft 250ml

      Nivea Creme Soft 250ml

      Nivea Creme Soft 250ml

      Parastā cena €3,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €3,90
    • Nivea Kašmirs & Kokvilnas sēklu eļļa 250ml Nivea Kašmirs & Kokvilnas sēklu eļļa 250ml

      Nivea Kašmirs & Kokvilnas sēklu eļļa 250ml

      Nivea Kašmirs & Kokvilnas sēklu eļļa 250ml

      Parastā cena €3,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €3,90
    • Nivea Rose & mandeļu eļļa 250ml Nivea Rose & mandeļu eļļa 250ml

      Nivea Rose & mandeļu eļļa 250ml

      Nivea Rose & mandeļu eļļa 250ml

      Parastā cena €3,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €3,90
    • Nivea kokosriekstu un jojobas eļļa 250ml Nivea kokosriekstu un jojobas eļļa 250ml

      Nivea kokosriekstu un jojobas eļļa 250ml

      Nivea kokosriekstu un jojobas eļļa 250ml

      Parastā cena €3,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €3,90
    • Dove Zīdaini maigs 225ml Dove Zīdaini maigs 225ml

      Dove Zīdaini maigs 225ml

      Dove Zīdaini maigs 225ml

      Parastā cena €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena €4,20
    • Dove Intensīvā kopšana un eļļa 225ml Dove Intensīvā kopšana un eļļa 225ml

      Dove Intensīvā kopšana un eļļa 225ml

      Dove Intensīvā kopšana un eļļa 225ml

      Parastā cena €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena €4,20
    • Dove sakura summer 225ml Dove sakura summer 225ml

      Dove sakura summer 225ml

      Dove sakura summer 225ml

      Parastā cena €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena €4,20

    Valsts/reģions

    • Igaunija EUR €
    • Latvija EUR €
    • Lietuva EUR €
    • Vācija EUR €

    Valoda

    • Latviešu
    • Deutsch
    • Русский
    Maksājumu metodes
    • American Express
    • Apple Pay
    • Google Pay
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa
    © 2026, Drogerie.lv Darbojas, izmantojot Shopify
    • Datenschutzerklärung
    • Widerrufsrecht
    • AGB
    • Kontaktinformationen
    • Impressum
    • Ja izvēlaties kādu no opcijām, lapa tiks pilnībā atsvaidzināta.
    • Tiks atvērts jaunā logā.