Pāriet uz saturu

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs

Turpināt iepirkties

Vai tev ir konts?

Pieslēdzieties, lai ātrāk norēķinātos.

Jūsu pirkumu grozs

Ielādē...

Aplēstās kopējās izmaksas

€0,00 EUR

Ieskaitot nodokļus. Atlaides un piegāde tiks aprēķinātas norēķinoties.
  • Sākumlapa
  • Veļa
    • Veļas pulveris
    • Veļas kapsulas
    • Veļas želeja
    • Traipu tīrītājs
  • Trauku
    • Trauku mazgājamais līdzeklis
    • Trauku mazgājamās tabletes
    • Trauku mazgājamais līdzeklis
  • Tīrītājs
    • Virtuve
    • Vannasistaba
    • Universāls tīrīšanas līdzeklis
  • Ķermeņa kopšana
    • Ziepes
    • Vīrieši
      • Dušas želeja
      • Šampūns
    • Sievietes
      • Dušas želeja
      • Šampūns
Pieteikties

Valsts/reģions

  • Igaunija EUR €
  • Latvija EUR €
  • Lietuva EUR €
  • Vācija EUR €

Valoda

  • Latviešu
  • Deutsch
  • Русский
    Drogerie.lv
    • Sākumlapa
    • Veļa
      • Veļas pulveris
      • Veļas kapsulas
      • Veļas želeja
      • Traipu tīrītājs
    • Trauku
      • Trauku mazgājamais līdzeklis
      • Trauku mazgājamās tabletes
      • Trauku mazgājamais līdzeklis
    • Tīrītājs
      • Virtuve
      • Vannasistaba
      • Universāls tīrīšanas līdzeklis
    • Ķermeņa kopšana
      • Ziepes
      • Vīrieši
        • Dušas želeja
        • Šampūns
      • Sievietes
        • Dušas želeja
        • Šampūns

    Valsts/reģions

    • Igaunija EUR €
    • Latvija EUR €
    • Lietuva EUR €
    • Vācija EUR €

    Valoda

    • Latviešu
    • Deutsch
    • Русский
    Pieteikties Grozs
    Filtrēt un šķirot Filtrs

    Filtrēt un šķirot

    Filtrs

    44 produkti

    Noņemt visu
    Noņemt visu

    44 produkti

    Noņemt visu
    • Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 3in1 200ml

      Parastā cena €5,20
      Parastā cena Pārdošanas cena €5,20
      Pamatcena €26,00/l
    • Pantene Pro-V Repair & Care 500ml Pantene Pro-V Repair & Care 500ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 500ml

      Pantene Pro-V Repair & Care 500ml

      Parastā cena No €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena No €4,20
      Pamatcena €14,80/l
    • Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml

      Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml

      Pantene Pro-V Volumen Pur 500ml

      Parastā cena No €4,20
      Parastā cena Pārdošanas cena No €4,20
      Pamatcena €14,80/l
    • Persil 4in1 Professional 100 veļas kapsulas Persil 4in1 Professional 100 veļas kapsulas

      Persil 4in1 Professional 100 veļas kapsulas

      Pārdošana

      Persil 4in1 Professional 100 veļas kapsulas

      Parastā cena No €8,99
      Parastā cena €54,45 Pārdošanas cena No €8,99
      Pamatcena €0,43 pro Stück
      Pārdošana
    • Persil 4in1 Universal 76 kapsulas Persil 4in1 Universal 76 kapsulas

      Persil 4in1 Universal 76 kapsulas

      Persil 4in1 Universal 76 kapsulas

      Parastā cena No €8,99
      Parastā cena Pārdošanas cena No €8,99
      Pamatcena €0,43 pro Stück
    • Persil Color Power Gel 900ml Persil Color Power Gel 900ml

      Persil Color Power Gel 900ml

      Persil Color Power Gel 900ml

      Parastā cena €10,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €10,90
    • Persil Color Megaperls Persil Color Megaperls

      Persil Color Megaperls

      Persil Color Megaperls

      Parastā cena €9,80
      Parastā cena Pārdošanas cena €9,80
      Pamatcena €9,42/kg
    • Persil Universal Kraft-Gel 900ml Persil Universal Kraft-Gel 900ml

      Persil Universal Kraft-Gel 900ml

      Persil Universal Kraft-Gel 900ml

      Parastā cena €10,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €10,90
    • Persil Universal Megaperls Persil Universal Megaperls

      Persil Universal Megaperls

      Persil Universal Megaperls

      Parastā cena €9,80
      Parastā cena Pārdošanas cena €9,80
      Pamatcena €9,42/kg
    • Pril Pure Freshness Pril Pure Freshness

      Pril Pure Freshness

      Pril Pure Freshness

      Parastā cena €5,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €5,90
      Pamatcena €4,92/l
    • Pril Citronmelisas Pril Citronmelisas

      Pril Citronmelisas

      Pril Citronmelisas

      Parastā cena €5,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €5,90
      Pamatcena €4,92/l
    • Sagrotan universālais grīdu tīrīšanas līdzeklis "Ziedu svaigums" 1,5 l Sagrotan universālais grīdu tīrīšanas līdzeklis "Ziedu svaigums" 1,5 l

      Sagrotan universālais grīdu tīrīšanas līdzeklis "Ziedu svaigums" 1,5 l

      Sagrotan universālais grīdu tīrīšanas līdzeklis "Ziedu svaigums" 1,5 l

      Parastā cena €5,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €5,90
    • Sagrotan universālais un grīdas tīrīšanas līdzeklis "Svaiguma sapnis" 1,5 l Sagrotan universālais un grīdas tīrīšanas līdzeklis "Svaiguma sapnis" 1,5 l

      Sagrotan universālais un grīdas tīrīšanas līdzeklis "Svaiguma sapnis" 1,5 l

      Sagrotan universālais un grīdas tīrīšanas līdzeklis "Svaiguma sapnis" 1,5 l

      Parastā cena €5,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €5,90
    • Sagrotan virtuves tīrīšanas līdzeklis 750ml Sagrotan virtuves tīrīšanas līdzeklis 750ml

      Sagrotan virtuves tīrīšanas līdzeklis 750ml

      Sagrotan virtuves tīrīšanas līdzeklis 750ml

      Parastā cena €2,50
      Parastā cena Pārdošanas cena €2,50
    • Somat Allin1 Power Gel Somat Allin1 Power Gel

      Somat Allin1 Power Gel

      Somat Allin1 Power Gel

      Parastā cena €13,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €13,90
      Pamatcena €14,01/l
    • Somat Excellence 5in1 Gel Power & Perls Somat Excellence 5in1 Gel Power & Perls

      Somat Excellence 5in1 Gel Power & Perls

      Somat Excellence 5in1 Gel Power & Perls

      Parastā cena €27,99
      Parastā cena Pārdošanas cena €27,99
      Pamatcena €0,37 pro Stück
    • Somat Excellence Gel Somat Excellence Gel

      Somat Excellence Gel

      Somat Excellence Gel

      Parastā cena €13,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €13,90
      Pamatcena €14,01/l
    • Vanish Oxi Action aerosols Vanish Oxi Action aerosols

      Vanish Oxi Action aerosols

      Vanish Oxi Action aerosols

      Parastā cena €6,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €6,90
      Pamatcena €9,20/l
    • Vanish Oxi Action 1650 g Vanish Oxi Action 1650 g

      Vanish Oxi Action 1650 g

      Vanish Oxi Action 1650 g

      Parastā cena €20,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €20,90
      Pamatcena €12,67/kg
    • Vanish Oxi Action Powerweis 1650 g Vanish Oxi Action Powerweis 1650 g

      Vanish Oxi Action Powerweis 1650 g

      Vanish Oxi Action Powerweis 1650 g

      Parastā cena €20,90
      Parastā cena Pārdošanas cena €20,90
      Pamatcena €12,67/kg
    • 1
    • 2

    Valsts/reģions

    • Igaunija EUR €
    • Latvija EUR €
    • Lietuva EUR €
    • Vācija EUR €

    Valoda

    • Latviešu
    • Deutsch
    • Русский
    Maksājumu metodes
    • American Express
    • Apple Pay
    • Google Pay
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa
    © 2026, Drogerie.lv Darbojas, izmantojot Shopify
    • Datenschutzerklärung
    • Widerrufsrecht
    • AGB
    • Kontaktinformationen
    • Impressum
    • Ja izvēlaties kādu no opcijām, lapa tiks pilnībā atsvaidzināta.
    • Tiks atvērts jaunā logā.